Na ratunek Witkiewiczom - gra miejska

Odszukajmy zaginione dzieło!

NA RATUNEK WITKIEWICZOM - GRA MIEJSKA
       Odszukajmy zaginione dzieło!
Tatrzański Park Narodowy oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem zapraszają małych odkrywców na pełną przygód wyprawę - „Na ratunek Witkiewiczom”. Naszym celem będzie odnalezienie zaginionego obrazu autorstwa „Witkacego”. Być może na ślad zaginionego dzieła trafimy dzięki mapie, a może wskazówkom ukrytym gdzieś po drodze…
 Na pewno odwiedzimy miejsca ważne dla kultury, historii i przyrody Zakopanego. Na naszej trasie nie zabraknie budynku zaprojektowanego przez Stanisława Witkiewicza, muzeum autora bajki dla dzieci - „Koziołka Matołka”, czy Miejskiej Galerii Sztuki. Wyprawa rozpocznie się w Czytelni Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP, a zakończy w „Tajemniczym Ogrodzie” Tatrzańskiego Parku Narodowego. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Spotkanie 16 maja (sobota) 2015 r., godz. 15.00 Czytelnia Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem, ul. Zborowskiego 1.
Czas trwania zabawy: 3,5 godz.
Uczestnicy(dzieci) biorące udział w zabawie muszą zgłosić się wraz z opiekunem. (Prosimy o zabranie kurtek przeciwdeszczowych)
Zakończenie w Tatrzańskim Parku Narodowym, ul. Chałubińskiego 42 a.
Udział w zabawie jest bezpłatny.

Zgłoszenia do GRY MIEJSKIEJ – „NA RATUNEK WITKIEWICZOM” przyjmowane są do czwartku (14 maja br.) poprzedzającego zabawę, do godziny 12.00. elektroniczna rejestracja uczestników: www.zaproszenia.zakopane.eu

Kontakt:
tel. 18-20-23-331, e-mail: biblioteka@tpn.pl