Nowe oblicze Biblioteki

Remont czytelni biblioteki dobiegł końca. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania ze zbiorów.

Witamy w nowo otwartej po remoncie
czytelni
Ośrodka Dokumentacji Tatrzańskiej
im. Zofii Radwańskiej-Paryskiej i Witolda H. Paryskiego

Przez kilka miesięcy dojście do biblioteki było utrudnione, czy wręcz niemożliwe, z powodu trwającego remontu Centrum Edukacji Przyrodniczej.
Postanowiliśmy również zadbać o czytelników naszej biblioteki i stworzyć miejsce, w którym dobrze będą się czuli ci, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski, a także mieszkańcy Zakopanego korzystający ze zbiorów TPN oraz kolekcji Państwa Paryskich. W maju rozpoczęliśmy remont czytelni. Zależało nam, by „nowa” czytelnia stała się miejscem przyjaznym, jasnym, do którego będziecie Państwo chętnie wracać.
 Projekt nowej czytelni wykonała Magda Herbowska (firma Windmill) i ona też od początku do końca czuwała nad jego realizacją.